İngiltere İş İlanları ve Yurtdışında İş Bulma 2021

Ingiltere iş ilanları sayfamızda iş bulmanızı sağlayacak, kariyerinizi yönetmenize imkan verecek, CV yazmayı öğretecek, yurtdışında çalışma olanaklarına, mülakat ipuçlarına, doktora tavsiyelerine ve çok daha fazlasını öğrenmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Ingiltere iş ilanları aramanızda size yardımcı olacak en güncel iş ilanlarını sitemizde bulabileceksiniz. Birçok Ingiltere iş ilanları sitesi olmasına rağmen Türkçe kaynak bulmak oldukça zor, bizde yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza Ingiltere iş ilanı siteleri içinde fark yaratarak güncel ve yeni iş ilanlarını sitemizde sürekli yayınlıyoruz. Böylece kendi insanlarımıza destek vererek iş bulma konusunda yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Ingiltere Asgari Ücret Ne Kadar?

3 Mart’ta yayınlanan bahar bütçesinde, milyonlarca işçinin gelecek ay ücretlerinde bir artış göreceğini duyuruldu. 1 Nisan’dan itibaren, Ingiltere Asgari Ücreti saatte 8,91 sterline yükselirken, Ingiltere asgari ücret oranlarında %2,2 artış olacak. Ingiltere’de çoğu işçinin alması gereken saat başına asgari miktar, yaşlarına ve çırak olup olmadıklarına bağlıdır. Ortalama saatlik ücretiniz, “ödeme referans dönemi” adı verilen bir dönemde hesaplanır. Bu genellikle size gerçekten para ödenen süredir. Örneğin, haftalık ödeme alıyorsanız, ödeme referans süreniz bir haftadır; Aylık ödeme alıyorsanız, bu bir aydır. Ödeme referans süresi 31 günden uzun olamaz.

Ingiltere de İş Bulmak

Ingiltere de iş bulmak ve nasıl iş bulacağınızı merak ediyor musunuz? Ingiltere’de bir iş bulmak için izlemeniz gereken adımları içeren basit bir rehber oluşturduk. İşte bu kılavuzda bulacağınız adımlar:

 • Yeterliliklerinizin Bir Listesini Yapın
 • Özgeçmişinizi ve Kapak Mektubunuzu Hazırlayın
 • Yeterliliklerinizi Arayan Şirketleri bulun
 • İşe Alma Ajanslarıyla Bağlantı Kurun
 • Ağınızı Oluşturmaya Başlayın
 • İş Görüşmesine Başvurun
 • Vize alın
 • Ingiltere’de bir Daire Tutun
 • Ingiltere’ye Taşının ve Yeni Kariyerinize Başlayın

Ingiltere de En Fazla Iş Imkanı Olan Şehirler

Londra, tasarım ve yaratıcı sektörlerde heyecan verici kariyerler sağlamasıyla ülke çapında ünlü olsa da, mühendislik veya üretim fırsatları sağlamak için mutlaka en iyi şehir olmayabilir. Örneğin Petrol ve Gaz endüstrisinde çalışıyorsanız, İskoçya’daki fırsatlar Birleşik Krallık‘taki diğer yerlerden çok daha güçlüdür.

İşte Ingiltere de en fazla iş imkanı olan şehirler;

 1. Birmingham
 2. Manchester
 3. Leeds
 4. Brighton
 5. Cardiff
 6. Liverpool
 7. Southampton
 8. Portsmouth
 9. Edinburgh
 10. London

FAQ

Ingiltere Asgari Ücret 1 Nisan 2021 'den itibaren saatte 8,91 sterline yükselecektir.

İngiltere de en fazla iş imkanı şu şehirlerde vardır; Birmingham, Manchester, Leeds, Brighton ,Cardiff, Liverpool, Southampton, Portsmouth, Edinburgh, London

Yorum Yok